Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video

Vullnet Ibraimi - Me Merr  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  34

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

16/07/2013

2013-07-16T21:34:58

Muzika & Teksti:

Vullnet Ibraimi

Video Produksioni:

Daniel Joveski

Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 13
Sa her pys un veten kot
pse jam vetem sot
lotet neper faqe pse s'ndalojne
tani rrugeve pa mbarim
hedh unë fjalet plot trishtim
me kupton ateher kur jo nuk
dukesh ti.
Sa her pys un veten kot
pse jam vetem sot
lotet neper faqe pse s'ndalojne
tani rrugeve pa mbarim
hedh unë fjalet plot trishtim
me kupton ateher kur jo nuk
dukesh ti.

Reff:
Me merr,
nga kjo nat ku erresira me tremb
ku je ?!
vuaj, me kupto te lutem jam i huaj
ketu.

Shpresoj nje dit te takoj
ndryshe dhimbja s'do ndaloj
me vite shpirtin tim per ty mundoj
tani rrugeve pa mbarim
hedh unë fjalet plot trishtim
me kupton ateher kur jo nuk
dukesh ti.

Reff:
Me merr,
nga kjo nat ku erresira me tremb
ku je ?!
vuaj, me kupto te lutem jam i huaj
ketu.

Ngrej, koken lart
ndezur yjet na ndricojn sadopak
kerkoj, vetem nje fjal
dhe me te un do te shprehja
gjith mirnjohjen qe ne vite
per ty kam.

Reff:(2x)
Me merr,
nga kjo nat ku erresira me tremb
ku je ?!
vuaj, me kupto te lutem jam i huaj
ketu.


Ky tekst u dërgua nga MergimBojaj
Më Shumë Këngë Nga Vullnet Ibraimi:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet