Më mbaj mend (për 1 muaj)


Vullnet Ibraimi - Moment I Duhur

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Moment I Duhur".
3. Video është e këngës "Moment I Duhur", por nuk këndohet nga Vullnet Ibraimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Vullnet Ibraimi - Moment I Duhur  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 15

Komente

Asnjë Koment

25/02/2016

2016-02-25T15:00:01+00:00Eh sa vite ne kishim pa u pare
ti prap dukesh si me pare
te dy ne zemer ishim larg te ndar
po te dyja jene ne nje te
kur te shoh ne sy vetja ime ti
nuk dallojm se jemi nji
vetem per sa kohe me kishe munguar
ti mua e un ty
kur nje jete te tere nje ore me duket
jam me dike qe me ndryshon
ndjehesha me mire se me takonte
por kur jam vete sa me mungon
jemi ne kohen , momentin e duher
kjo fjale ndojhere dhe nuk qendron
sepse edhe loti kur merzitet merr me vete dhimbjen edhe shkon
kur te shoh ne sy vetja ime ti
nuk dallojm se jemi nji
vetem per sa kohe me kishe munguar
ti mua e un ty
kur nje jete te tere nje ore me duket
jam me dike qe me ndryshon
ndjehesha me mire se me takonte
por kur jam vete sa me mungon
jemi ne kohen , momentin e duher
kjo fjale ndojhere dhe nuk qendron
sepse edhe loti kur merzitet
merr me vete dhimbjen edhe shkon..


Ky tekst u dërgua nga Duresa
Më Shumë Këngë Nga Vullnet Ibraimi:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet