Vushe Mjaki
Vushe Mjaki

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

  • Vendlindja:
  • FerizajBiografia

BIOGRAFIA: Vushe Mjaki është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, tallava dhe popullore dasmash. Më datë 18 Maj 2019, Nazim Beqiri & Vushe Mjaki publikojnë videoklipin "Veq Nje Kiss". Më datë 8 Shtator 2022, Vushe Mjaki publikon videoklipin "Me Tjetren Mke Zavendsu". Muzika dhe orkestrimi i këngës janë shkruar nga Arti Rec. Videoklipi u prodhua nga kompania Time Pictures. Më datë 8 Shkurt 2023, Vushe Mjaki publikon videoklipin "Na". Teksti i këngës u shkrua nga Fadil Topalli. Videoklipi u prodhua nga kompania Time Pictures. Më datë ...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0