Vushe Mjaki
Vushe Mjaki
Vushe Mjaki
  • Vendlindja:
  • Ferizaj
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: tallava popullore dasmash
Vushe Mjaki është këngëtare. Më datë 18 Maj 2019, Nazim Beqiri & Vushe Mjaki publikojnë videoklipin "Veq Nje Kiss".

Më datë 8 Shtator 2022, Vushe Mjaki publikon videoklipin "Me Tjetren Mke Zavendsu". Muzika dhe orkestrimi i këngës janë shkruar nga Arti Rec. Videoklipi u prodhua nga kompania Time Pictures.

Më datë 8 Shkurt 2023, Vushe Mjaki publikon videoklipin "Na". Teksti i këngës u shkrua nga Fadil Topalli. Videoklipi u prodhua nga kompania Time Pictures.

Më datë 30 Mars 2023, Vushe Mjaki publikon videoklipin "Shoqnia Jem E Vjeter". Muzika dhe orkestrimi i këngës janë shkruar nga Artan Mezini (Arti Rec). Videoklipi u prodhua nga kompania A Films.

Më datë 3 Korrik 2023, Vushe Mjaki & Avdyl Mziu publikojnë videoklipin "Dasem Me Tupana". Kënga u orkestrua nga Avdyl Mziu. Videoklipi u prodhua nga kompania A Films.

Më datë 15 Shtator 2023, Vushe Mjaki publikon videoklipin "Kom Mendu Që Muj Pa Ty". Teksti i këngës u shkrua nga vetë Vushe Mjaki. Videoklipi u prodhua nga Time Pictures, ndërsa produksioni audio u realizua nga Artan Mezini (Arti Rec).

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0