Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vushe Mjaki - Tallava (Gezuar 2022) Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Tallava ritmi kur nis
ja bajna qefin rinis
si n'Gjakov e Malishev
per me kall e kem ba njet
pak me shku ka Prizereni
me niher kallet veni
loqka tmira djemt e ri
sdin mu nal valle tuj kcy

Ku ka tallava aty ka sevda
ku ka shum rini vendi ka gjalli
ku ka tallava edhe gurbetgji
knojna me sevda knojna per rini

Maraklit e tallavas
jan Shkupi e Kumanova
ritmin pak me ni e kall Gostivari e Tetova
Ferizaji fort e ban o me gjipa e bugatti
o sa mir pe lujkan loja kjo Peja e Gjilani

Ku ka tallava aty ka sevda
ku ka shum rini vendi ka gjalli
ku ka tallava edhe gurbetgji
knojna me sevda knojna per rini
Vushe Mjaki
Publikimi: 29/10/2021


Vushe Mjaki - Tallava (Gezuar 2022)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tallava (Gezuar 2022)".
3. Video është e këngës "Tallava (Gezuar 2022)", por nuk këndohet nga Vushe Mjaki.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vushe Mjaki:


Komente 0