A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Xhet Salihi (Xheta)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  38
  • Vendlindja:
  • Bochum 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Gjermani 
BIOGRAFIA: Xhet Salihi (Xheta) është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno dhe ilahi. Në vitin 2015, Xhet Salihi publikon albumin "Vikendi" Më datë 28 Prill 2016, Xhet Salihi publikon videoklipin "Ela", në bashkëpunim me Mc Qoppa. Më datë 6 Korrik 2016, Xhet Salihi publikon videoklipin "Po Ta Kona". Në vitin 2016, Xheta publikon albumin "Ela Ela" Më datë 10 Janar 2017, Xheta publikon videoklipin "Lej Kto Fore", në bashkëpunim me Aulona. Më datë 2 Maj 2017, Xheta publikon videoklipin "Enisi Vogel". Më datë 1 Qersh...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

Qak Qak (2018)

Ritmi I Verës (2017)

Ela Ela (2016)

Vikendi (2015)


» Dërgo Një Këngë »

Perhajr Dasma
Ne Gurbet
Kenge Dasmash & Turbo Tallava (Mashup)
Enisi Vogel
Dy Zemra
Ke Dal Prej Zemres Tem
Ela
Ku Je Qika E Mire
Mu S'ke Me M'pas Kurr
Shqer Pare


Artistë Të Ngjashëm:

RapSIone

Florian Krasniqi

Mergim Mjeku

Dardan

MGH

Simple-X

Besnik Shemsiu

Sela aka Boszman

Mc Toska

Agron Aliu


Tags: Vw Xheta, Vw-Xhet, V.W Xhet, V.W. Xhet, Vw Xhet, Xhet Salihi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019