Më mbaj mend (për 1 muaj)


VZ - Fajron
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fajron".
3. Video është e këngës "Fajron", por nuk këndohet nga VZ.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


VZ - Fajron Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Pakëz Dritë"

Komente

Asnjë Koment

01/01/2020

2020-01-01T11:00:17+01:00Jena mat fortit ne ket ven venin ton kerkush sun e nxen edhe dikush nese munohet let e harron nuk ka munsi me u shty me neve kur jemi te qart yehhh
Astenjanin se pranojm kur ska talent ne ket muzik te qart.
Dikush don me na mar muziken ton po le te harron kur egzistojna na ne ket ven.


Ky tekst u dërgua nga _albionaa__
Më Shumë Këngë Nga VZ:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë