Më mbaj mend (për 1 muaj)

Walcot

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Walcot është një këngëtar. Kushtrim Berisha (Walcot-i) jeton ne Prishtine dhe ka kryer studimet ne Fakultetin Dardania (Dega Ekonomi Dhe Turizem). Në Korrik 2012, Walcot merr pjesë në Kosova Fest 2012 me këngën "Shume Hot"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Gjooni

Fakti A.K.A Egzostone

Gjon Tahiri

Daone

Kenny

Ecstasy Tlg

Arba-G

E.D.T

Mafia

Trimi A.K.A Dr.L

Tags: Walcot, Kushtrim Berisha


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet