A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Wariant

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  1
BIOGRAFIA: Wariant is a singer. Më datë 12 Gusht 2011, Daddy F publikojnë videoklipin "Can You Do It Like This", në bashkëpunim me Mb' & Wariant....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Gezim Berisha

Dr.Rabbit

Buli

Double D

Marin Jancu

Mmg

Dinno

El-Metro

Zibo

Rbs


Tags: Wariant

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019