A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  1
BIOGRAFIA: Wds is a popular group/singers. Në Maj 2009, Wds marrin pjesë në Top Fest 6 me këngën "Kujtimi Per Te"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Gillespie

R.A.G

Bloody Soldierz

Day Shift

Vëllezërit Zikolli

Upstream

Koha

Madd Dogs

Tempulli G

Vatra


Tags: Wds, V.D.S., Vds, W.D.S.

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019