A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Wenda Demiri

Not Yet Rated

BIOGRAFIA: Wenda Demiri is a singer of Pop music. Më datë 5 Shkurt 2018, Wenda publikon videoklipin "Holding My Baby"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Diellza Dedushi

Marigona Vitia

Ardita Begu

Irida Pojani

Sarentina Cako

Lily N

Jola

Ervisa

Jona

Dea Strica


Tags: Wenda Demiri, Wenda, Uenda Demiri

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019