TEKSTESHQIP

Wendi Mancaku
Cat Girl
Lyrics

une jam vajza mace qe kendon per ju sonte
do ju them dicka qe askusht te mos gabonte
jam me e bukur pabesive kudo qe ndodhen
kush i ben keq femijeve nuk do shpetonte
po me shume qef kam ata qe shtiren
macra paset dhe kusaret kontrabandistet
une jam ligji qe mundtonte por sdo vononte
era ime naten ben qe ti ti mbronte
CAT GIRL vajza mace po lufton
CAT GIRL vajza mace te sfidon

diten jam une vajze e thjeshte do ta shikoni
naten gjuaj gjahun tim do ta kuptoni
ata luten per meshire kot e kerkoni
ky ndeshkim eshte per te gjith ndaj mos guxoni
po me shume qef kam ata qe shtiren
macra paset dhe kusaret kontrabandistet
une jam ligji qe mundtonte por sdo vononte
era ime naten ben qe ti ti mbronte
5x--CAT GIRL vajza mace po lufton
5x--CAT GIRL vajza mace te sfidon
CAT GIRL

DËRGOI: