A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Wendi Mancaku

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  694
  • Vendlindja:
  • Tirane
  • Mosha:
  • 18 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Wendi Mancaku është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në vitin 2010, Wendi Mancaku merr pjese ne aktivitetin "Nje kenge per ty" zhvilluar ne Top-Channel me grupin "Yllkat" ku kane fituar çmimin e pare. Po ne kete vit ajo merr pjese ne festivalin e Tiranes per femije ku vleresohet me cmimin e 2-te, ne festivalin e organizuar ne Durres per femije merr çmimin "risia e festivalit" dhe ne festivalin e Shkodres per femije merr çmimin e dyte si zeri me i bukur. Në vitin 2011, Wendi Mancaku ishte pjesëma...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

E bija e

Etmond Mancakut

Pjesëmarrëse në

Gjeniu I Vogel

Motra e

Melodajn Mancakut

Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Blerta Pepa

Arinda Gjoni

Donjeta Morina

Klea Balukja

Tringa Kay

Rinna

Edea Demaliaj

Fatjona Kuçi

Eronida

Laura Radi


Tags: Wendi Mancaku, Wendi, Uendi, Wendy

Wendi Mancaku në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019