A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3
BIOGRAFIA: West is a group/singers. Në Prill 2006, West marrin pjesë në Top Fest 3 me këngën "Thjesht Iluzion"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Etno Gangs

Psychos

Raiders

Dpk

P.E.Z

Fantastico Band

Merimanga

Samch3

Lil G's

Bloody Gangstaz Family


Tags: West

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019