A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
West Side Family

Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  79
  • Origin:
  •  
BIOGRAFIA: West Side Family is a popular group/singers of Pop & Hip-Hop music. Dikur tre djem... gjithmonë me një ‘Mesazh’: Rolandi, Miri dhe Flori. Dikur shokë në një klase, me pas anëtarë të një prej grupeve më të njohura muzikore të Shqipërisë. Miri Shenja e horoskopit: Peshorja Datëlindja: tetor 1979 Pija e preferuar: Xhin Ngjyra e preferuar: e kuqja Landi Ditëlindja: Korrik 1980 Shenja e horoskopit: Gaforrja Ngjyra e preferuar: vishnja dhe e zeza Pija e preferuar: Uiski, lëng portokalli. Kam disa pije te ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Dr. Flori

(Former member)

Add Official

Social Accounts

Jeta Shkon (2004)

Wsf


» Add A Song »

Marinela
Tirona
Komshia
Jehone
Beso
Kena Lind Per Qejf
Une Dua Ah Ahh
Cohu
E Imja
S.O.S


Translations (1)


Related Artists:

Produkt 28

Dreams

Yjet E Panjohur

2farm

Zodiak

Qelbanix

Thunder Way

Grupi Tepelenes

Djemte E Detit

Ritfolk


Tags: West Side Family, Westside Family, Wsf, W.S.F, W.S.F., Doktor Flori

West Side Family in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019