Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

West Thugz

Tags: West Thugz, West Thugs, Westthugz

West Thugz është një grup muzikor i njohur. Rap grupi WesTThuGz me gjithsej 5-anëtar nga istogu por qe jetojn ne shtetet e jashtme: AnGrrrY dhe Lil-T në Zvicërr Triple-T dhe Bro-G ne Francë dhe Effi ne Austri. Në vitin 2007 kan mbajtur nje koncert ne prishtin ku pelqim te madh ka marre kenga N'Istog. Në Vitin 2008 performuan ne një koncert ne Istog ne lokalin Black&White me rep grupin Kamikazat nga Gilani. Në vitin 2009 një koncert tjeter ne Istog naten e Vitit te ri ne shtepin e kultur...

>> Lexo gjithë biografinë >>


  • West Thugz ka këto rrjete sociale:
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
Disqus Comments
teksteshqip.com © 2007 - 2017