A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
West Thugz

Choose star rating

Rating:  3 / Votes cast:  2
BIOGRAFIA: West Thugz is a popular group/singers of Hip-Hop music. Rap grupi WesTThuGz me gjithsej 5-anëtar nga Istogu, por qe jetojne jashte: AnGrrrY dhe Lil-T në Zvicër, Triple-T dhe Bro-G ne Francë dhe Effi ne Austri. Me saktesisht antaret e grupit jane: Fetah Zeqiraj, i njohur me nofken Eff Armend Rexhaj, i njohur me nofken AnGrrrY Liridon Rexhaj, i njohur me nofken Lil-T Edison Rexhaj, i njohur me nofken Triple-t Gent Rexhaj, i njohur me nofken Bro-G Në vitin 2007 kan mbajtur nje koncert ne Prishtin...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Youtube

Channel

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

E'7

Abstract

ETB 57

Rikthimi

Misterioz

Eki-Nox

Kamikaza-T

A.D.X

2 Perqind

Master Bass


Tags: West Thugz, West Thugs, Westthugz

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019