Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

White OG

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: White OG është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 15 Shtator 2010, White OG publikon videoklipin "Live It Up"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i grupit

Da LIGS

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Snupa

WhoBrave

Danny Boy

Hanello

Pepi

Astrit Gruda

99nci

Rapholic

Biggi

B-Flow


Tags: White Og, White O.G

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet