A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Whitey

Tags: Whitey, Fatbardh Sahiti

Whitey është një këngëtar jo shumë i njohur dhe këndon kryesisht Hip-Hop. Whitey jeton ne Ferizaj. Kenga par e tij ishte Xan edhe Lean por pasi pa qe muzika tij po lypet ai vazhdoni me kengen Cobain, 2Xannys dhe N'Trap. Më datë 18 Qershor 2017, Whitey publikon videoklipin "Ball"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


  • Whitey ka këto profile/rrjete sociale:
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Krijoni Një Kartolinë
teksteshqip.com © 2007 - 2018