Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Who's Elektra

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Who's Elektra është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo rock dhe pop-rock. Grupi shqiptaro-zviceran i cili përbëhet prej tre anëtarëve: Dy vëllezërve shqiptarë Besart dhe Bujar Berisha si dhe kolegut të tyre Julian Wettach si gjithmonë edhe kësaj herë ka sjell një videoklip më ndryshe se klipet e këngëtarëve tjerë. “Mundohemi të sjellim gjithmonë diçka të re dhe interesante për publikun. Kënga flet për personat që janë nën ndikimin e narkotikëve të cilët duhet të jenë shumë të fortë që të dalin vet nga ajo gjendje në të...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Magnituda

Crossbones

Red Carpet

Garazhat E Bardha

Cody

RinoRollin

Social Sons

Cute Babulja

Red Dog

Supernova

Tags: Who's Elektra


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet