A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Wild Panther

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
  • Vendlindja:
  • Arbanë 
  • Mosha:
  • 24 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Wild Panther është një këngëtar. Shkollen fillore dhe shkollën e mesme fillore është duke e kryer në Arban...Që nga një moshë shumë të re diku rreth 10 vjeq RAP-in e cilsonte si jetë dhe jo vetëm si muzik... N'rrjedha t'rap-it u kyq në moshën 13vjeqare,duke bërë rap komercial përveq këngës së parë "Numër Nja" e cila prek pak nga tipi i muzikës gangsta.Në këngët e tjera si "Urime Pavarsia","The Truth","Away From My Homeland" Egzon Kryeziu ose ( Wild Panther a.k.a Zone'X Cilëson ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Rich Dog

Daiklin

Sizer

Dbmc A.K.A Doory

E-Os Tbb

Vilsian

Akrep1

Rimy

Erto

Lil Bm


Tags: Wild Panther, Wild Panther A.K.A Zone'x, Zone'x, Zonex

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019