A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Will.I.Am

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
  • Emri i Vërtetë:
  • William James Adams, Jr.
  • Vendlindja:
  • Los Angeles 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Sh.B.A. 
  • Mosha:
  • 44 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Will.I.Am është një këngëtar i huaj shumë i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe R&B. William James Adams, Jr., njihet më shumë me nofkën will.i.am, raper amerikan, këngëshkrues, këngëtar, aktor, dhe producent. Will.i.am u bë edhe më shumë i njohur si themelues i grupit hip hop dhe pop The Black Eyed Peas, me këngëtaren e pop-it Fergie, raperin Taboo dhe apl-de-ap....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Flo Rida

Kanye West

Josh Turner

Akon

Ne-Yo

Nelly

Eminem

Usher

50 Cent

Enrique Iglesias


Tags: Will.I.Am

Krijo Një Kartolinë