Më mbaj mend (për 1 muaj)

Willow Smith

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  94
 • Emri i Vërtetë:
 • Willow Camille Reign Smith
 • Vendlindja:
 • Los Angeles 
 • Mosha:
 • 19 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Willow Smith është një këngëtare e huaj e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo R&B. Willow Camille Reign Smith is an American singer, actress and dancer. She is the daughter of Will Smith and Jada Pinkett Smith, and the younger sister of Willard Carroll "Trey" Smith III and Jaden Smith. Smith made her acting debut in 2007 in the film I Am Legend and later appeared in Kit Kittredge: An American Girl alongside Abigail Breslin. She received a Young Artist Award for her performance. Apart from her acting, she launched a music car...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Bea Miller

Yohanna

Vicky Chase

Betül Demir

Gökçe Kırgız

Nicole

Elena Ristevska

Rosario Montes

Marger

Ebru Destan

Tags: Willow Smith


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet