A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Winx Club

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  64
BIOGRAFIA: Winx Club është një përmbledhje këngësh e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. "Winx Club" përmbledh këngët e kolonës zanore të filmit "Winx Club" në gjuhën shqipe. Në film "Winx Club" është një grup që përbehet nga 6 zana : Bloom (Albana Aliu), Stella (Manjola Merlika), Flora (Eni Jani), Musa (Jorida Meta), Tecna (Sonja Laço), Layla/Aisha (Rozina Prendi) dhe së fundmi u shtua edhe Roxy (Desantila Kristo). Bloom ka fuqinë e zjarrit të dragoit. Stella ka fuqinë e diellit dhe të hënës. Flora ka fuqinë e bimëve dhe luleve. Mus...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Maratona E Këngës Popullore Qytetare

Këngë Trimërie

Kengetare Te Ndryshem

Kenge Gjakovare

Ilahi Te Ndryshme

Kenge Arbereshe

Kenge Vlonjate Qytetare

Këngë Të Shqipërisë Së Veriut

Këngë Të Shqipërisë Së Jugut

Këngë Përmetare


Tags: Winx Club

Winx Club në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019