A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  4
  • Origin:
  • Gjilan 
BIOGRAFIA: Wirusi is a popular singer of Hip-Hop music. Wirusi ndyshe quhet Fidan Hamdiu ka bere pjese ne grupin Street Brother's ku disa kenge kryesore jane: "Une erdha ti po shko", "Nje Nat Me Shi" etj. Ka bashkpunime me Ukin, Nardi G (Leonard Miftaraj), Niko, Takti G e me shume te tjere. Fidan Hamdiu i njohur si Wirusi tani me punon si Kontabilist dhe tanime eshte babai i nje djaloshi 3 vjeqar. Shkollen e mesme (ekonomin) e kreu ne Gjilan....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Liberian Selimi

VZ

Agresioni

ZeeroMan

Caspo

Izi

Merytoni

Sacrifice

Monny

Mr.Trimi


Tags: Wirusi, Virusi, Wirus, Fidan Hamdiu

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019