A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Wiz'art

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  2
BIOGRAFIA: Wiz'art is a popular singer. Në Dhjetor 2014, Wiz'art merr pjesë në Shkodra Fest 1 me këngën "Jom Kon"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Ardi (Ardian Hasaj)

Breaker G

Nusran Fera

Xhemail Retkoceri (Xhemi)

Kacho

Arjan Effecti

Shemi (Shemsi Bytyqi)

B-King

Muhamer Duraku-Meli

Orhan Zeneli


Tags: Wiz'art

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019