Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

WNC - Ondra E Veres  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

06/08/2007

2007-08-06T15:10:50+00:00

Këngë e albumit:

"Maxumim"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ondra E Veres" kënduar nga WNC.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga WNC:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet