TEKSTESHQIP

WNC
Joint The Basket
Lyrics

ama pak joint ....me gishta ngoj tlen .... kthtu qi pi jointin per mos mi ni dhimt e mija .. i kom do pare qi ni njeri shum i keq pram mi lypi
e kom ni joint edhe ni cigare kurr mos se ta thej ftyren se ta boj kryt si ping pong me kqyr si mu kon king kong...........????.........jo se kena mi majt mend se un sjom qaq shum i trent............?...................................
bera dy tri hapa dhe menzi ja mrriva sdi seq me ndodhi dhe me kapi dhimta ne skaj te fushes un u strehova e nxorra nga xhepi dhe e tymova kur e nin shokt e mi te gjith at tim te gjith mu drejtuan lena kani tim u largova sa ma larg qet mos me afrohen e kishin zakon ata te mos durohen

reF: JOINT BASKET ??????????
tash prej meje prit per dit basket ma shum ???? mikrofoni ja nis me qit shkum

DËRGOI: