A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Wolfman

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  2
  • Origin:
  • Shkup 
  • Age:
  • 24
  • Zodiac sign:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Wolfman is a singer of Hip-Hop music. Berat Zendeli, I Njohur Në ArtMuzikor Si Wolfman SQ:Njeriu Ujkë B.Zendeli Shkollen Fillore E Krehu Në VendLindje ShF.Kongresi Manastirit Po Ashtu Edhe Shkollen E Mesme Në VendLindje QSHA BoroPetrushevski (ASUC) Me Profesion : Të Makineris Auto Teknik Mekatronik Nga Doli Ideja E Ti Cë Te Bënte Muzik Dhe Pse E Zgjedhi Zhanarin RAP? Zharnin Rap E Zgjodhi Sepse Jeta E Ti N'Drishoj Shumë Prej Fimiris Dej n'Moshë Ku E Dinte Cka Esht E Mira Dhe E...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Dit

Dringo

Enis (Last King's)

Gansito

Cali

Lila

D.S.

Mc Qlira

Mc Kristi

Tuzhi-G


Tags: Wolfman, Berat Zendeli

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019