A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  3
BIOGRAFIA: Wothi is a singer. Më datë 11 Maj 2015, Wothi publikon videoklipin "Jom I Njejt". Më datë 2 Maj 2016, Prima publikojnë videoklipin "Hoodboyz", në bashkëpunim me Whitefella, Specialist, B-Punch, Enissi, Cappa'l, Omer & Wothi. Më datë 14 Dhjetor 2017, Wothi publikon videoklipin "T'prapt"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Gezim Berisha

Dr.Rabbit

Buli

Double D

Marin Jancu

Mmg

Dinno

El-Metro

Zibo

Rbs


Tags: Wothi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019