A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
X Factor Albania

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: X Factor Albania është një talent show e njohur. Talent Show me i suksesshem ne bote, “X FACTOR” vjen ekskluzivisht ne TVKlan nga Vera Grabocka dhe Alketa Vejsiu. Eshte absolutisht formati me i ndjekur i momentit qe prodhon yje ne muzike, ne me shume se 50 shtete te botes, duke u renditur si programi me I shikuar ne Prime-Time ne secilin vend me shifra rekord. Harrojini programet e meparshme te talenteve muzikore qe jane bere ne Shqiperi, prisni “X Factor Albania”, sepse per here te pare vjen e...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Profili

Twitter

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Star Academy Albania

Albanian Star

Gjeniu I Vogel

Voice Of Albania

Ethet E Së Premtes

Zambaku I Prizrenit

Festivale Për Fëmijë

Musical-Fest

Shkodra Fest

Kenga Ime


Tags: X Factor Albania, X-Factor Albania, X-Factor, X Factor

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019