Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
X Personja

Tags: X Personja

Vendlindja: Prizren    Mosha: 21 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Peshqit  
X Personja është një poete e vogël. Emri''Nofka'' : Niteza mirret me poezi nga mosha 7 vjeqare ka disa poezi por ne tekste shqip ka vetem 3 Njera nder to esht dhe leter dashurie...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.2 / Votuan:  5

Krijoni Një Kartolinë
teksteshqip.com © 2007 - 2017