X Personja
  • Vendlindja:
  • Prizren Kosovë
  • Mosha:
  • 26 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 28 Shkurt 1996
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♓ Peshqit
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


X Personja është poete e vogël. Emri''Nofka'' : Niteza
mirret me poezi nga mosha 7 vjeqare ka disa poezi por ne tekste shqip ka vetem 3 Njera nder to esht dhe leter dashurie

» Dërgo Korrigjime »

» Poezitë »Komente 0