Më mbaj mend (për 1 muaj)

X (Shkëlqim Ravja)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
  • Emri i Vërtetë:
  • Shkëlqim Ravja
BIOGRAFIA: X (Shkëlqim Ravja) është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 6 Maj 2015, X publikon videoklipin "Cross The Universe". Videoklipi u prodhua nga Pinkmoon Creative. Në vitin 2015, X publikon albumin "Mbret"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë KomentMbret (2015)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Biggi

Fresh-P

Mercy

Double A

Gjonny

Storm Fire

Rapholic

Hanello

Snoopy-G

B-Flow

Tags: X, Shkelqim Ravja


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet