Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
X-Style

Tags: X-Style, X Style, Orhan Shaniu

Vendlindja: Brrut-Dragash      Mosha: 22 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Virgjeresha  
X-Style është një këngëtar jo shumë i njohur. Emri i vertet Orhan Shaniu ne moshen 14 vjeqar ka filluar te merret me muzik. Reperi me i ri e me i sukseshem u zgjedh ne Vendin ku ai u rrite (Opoj). I frymezuar nga e kalumja,nga gjerat qe e ka sprovuar jeta dhe askend nuk e ka pas mbeshtetje dmth qe deri ku ka arritur,ka arritur pa ndihmen e askujt! X-style nuk e ka te percaktuar se qfare muzike kendon,po ate qe e ndjen e thote nepermjet kenges... Kur i mbushi 16 vjet jeta prap e sprovoj d...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  95

Krijoni Një Kartolinë

Disqus Comments
teksteshqip.com © 2007 - 2017