Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Xasio Creative

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Xasio Creative është një video produksion shumë i njohur. Xasio Creative është një produksion mjaft profesinal. Xasio realizon videoklipe muzikore si dhe marketing. Ndër videoklipet e tyre më të mira cilësohet klipi "Jeto" nga Soni Malaj & Aldo...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Labia

Manti

Emra

Oltioni

Lyra

Palma Gjilan

Kastrati

Produksioni Ardi

Blero Ent

Sharri

Tags: Xasio Creative


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet