Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
BIOGRAFIA: Xemi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së mesme. Më datë 5 Prill 2011, Xemi publikon videoklipin "Hena Genjeshtare". Më datë 28 Prill 2012, Xemi publikon videoklipin "Tegluila Party". Më datë 2 Korrik 2012, Artan Kola & Xemi publikojnë videoklipin "Potpuri Elbasanase". Më datë 31 Mars 2013, Xemi publikon videoklipin "Dashnin Ta Kam Fal". Më datë 9 Maj 2013, Xemi publikon videoklipin "Shiko, Shiko Baba". Më datë 10 Maj 2013, Xemi publikon videoklipin "Mu Rrit Mjekrra". Më datë ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Nevruz Nuredini

Mustafa Mehja

Petrit Berisha

Agim Saliu

Sajmir Çulaj

Ramazan Rrapushi

Astrit Shengjergji

Fatjon Hoxha

Klodian Yzeiri

Besim Zeqiri

Tags: Xemi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet