Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xemi - Nete Vere Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Eja vallzo me mua
c'fare pret a nuk me thua
doren shtrengoma ngadale
netet s'kalohen me fjale
doren shtrengoma ngadale
netet s'kalohen me fjale

Une thash se kam mendu [ref x2]
boten ta humbas
me shum vajza kam vallzu
me vjen te bertas

Per shume nete ti ke fituar
se si iken pa numeruar
un ik po afron ngadale
dhe pse humba un ty ta kam fale
un ti po afron ngadale
dhe pse humba un ty ta kam fale

Une thash se kam mendu [ref x2]
boten ta humbas
me shum vajza kam vallzu
me vjen te bertas

Une thash se kam mendu [ref x2]
boten ta humbas
me shum vajza kam vallzu
me vjen te bertas

Une thash se kam mendu


Ky tekst u dërgua nga Ton Peci

Xemi - Nete Vere
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nete Vere".
3. Video është e këngës "Nete Vere", por nuk këndohet nga Xemi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xemi Hasrama:


Komente 0