Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xemi - Karroca Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  1

I ka ardh fundi karoces do ta shes o me gjith kaaaa ja kom dhan mo fjalen goces dhe prej fjales nuk i dal.

Ref2x E si tja boj fjal kom than e nuk e shti ket per me von oooo skom ca boj dott ....

Dhe ket pun e sa e pona per me dal ooo ne pazar zdigjon baba zdigjon nana prej k'saj pune nuk e qan.


Ref4x E si tja boj fjal kom than e nuk e shti ket per me von oooo skom ca boj dott ....


Ky tekst u dërgua nga Abib

Xemi - Karroca
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Karroca".
3. Video është e këngës "Karroca", por nuk këndohet nga Xemi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xemi Hasrama:


Komente 0