Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xemi - Rumelia Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ndaj ta thashë o Rumelinë
Ta bojmë sehir o ashikmëninë
Se Rumelia osht nji mot e dy vjet
Ashikënia s’ka të sosura more
Të sosura

Se Rumelia osht nji mot e dy vjet
Ashikënia s’ka të sosura more
Të sosura

C'm'u plake o djalo ç’m’u plake
O pa të shku oj brisku në faqe
Por marshalla t'bukurisë tate
C'm’u plake djalo hajde ç’m’u plake
Shkove vajte

Por marshalla t'bukurisë tate
C'm’u plake djalo hajde ç’m’u plake
Shkove vajte

Ref...
Ore Mihal ore Mihal
Era të vinte djalo portokall x2

O portokall dhe limon
Era të vinte djalo mollë e ftu x2


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi

Xemi - Rumelia
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rumelia".
3. Video është e këngës "Rumelia", por nuk këndohet nga Xemi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xemi Hasrama:


Komente 0