Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xeni (Shkelzen Jetishi) - Dola N'bahqe Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


dola me shetit ne bahqe pash ni pellum te shkrum (x2)
sa m'ka malli per zotnin tone hajde te rrish me mu (x2)
bahqja mush me drranofille vend per tu dashunu (x2)
shikjo sa bukur kan qel zymylat hajde te rrish me mu (x2)
rreth em rreth bahqes ju solla ulem me pushu (x2)
o ... e zi fort e dashunova hajde te rrish me mu (x2)


Ky tekst u dërgua nga Niki

Xeni (Shkelzen Jetishi) - Dola N'bahqe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dola N'bahqe".
3. Video është e këngës "Dola N'bahqe", por nuk këndohet nga Xeni (Shkelzen Jetishi).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xeni (Shkelzen Jetishi):


Komente 0