Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xeni (Shkelzen Jetishi) - Jallah Mor Bilbil Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14

Jallah Mor Bylbyl o qe po knon
n'Gjakov ( ref x2

o mka marr malli veq me ty me fol ( ref x2)

Per vetllat e syzezes te
perpjekme aiiiiiiii dogje mori

Jallah mor Bylbyl o qe po knon
Tiran (ref x2 )
o mka marr malli veq per zanin
tan (ref x2 )

o per vetllat e syzezes te
perpjekme aiiiiiiii dogje mori
( ref x2 )

Jallah mor Bylbyl o qe knon
Kaqanik (ref x2)
o mka marr malli du met zan
arshik (ref x2 )

per vetllat e syzezes te
perpjekme aiiiii dogje mori
( ref x2 )

oooo Jallah mor Bylbyl o qe
knon pa pushu ( ref x2 )

Jallah mka marr malli me ty
me u taku (ref x2 )

oo per vetllat e syzezes te
perpjekme aiiii dogje mori
( ref x2 )


Ky tekst u dërgua nga Xen'

Xeni (Shkelzen Jetishi) - Jallah Mor Bilbil
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jallah Mor Bilbil".
3. Video është e këngës "Jallah Mor Bilbil", por nuk këndohet nga Xeni (Shkelzen Jetishi).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xeni (Shkelzen Jetishi):


Komente 0