Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xeni (Shkelzen Jetishi) - Mos Qaj Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Shum e rand qenka varfria
nat te zez e shpi pa gjum
kush mi qan hallet e mia
m'iku jeta sikur lum

ref:
O mos qaj,mos qaj
babi ty moj te ka xhan
O mos qaj,mos qaj
me ty babi osht i madh

Gzime t'mdha moj kurr nuk pata
gzimi vetem je o bir
me ty dite me behet nata
ti mledh zemer vath te lire

ref:
O mos qaj,mos qaj
babi ty moj te ka xhan
O mos qaj,mos qaj
me ty babi osht i madh

Ket e mora per frymzim
t'ja dhuroj lumturin
zemren kurr mos me ta thy
te kam lule dashuni

ref:
O mos qaj,mos qaj
babi ty moj te ka xhan
O mos qaj,mos qaj
me ty babi osht i madh


Ky tekst u dërgua nga Adil's


Nuk kemi video për këtë këngë.
Xeni (Shkelzen Jetishi) - Mos Qaj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Qaj".
3. Video është e këngës "Mos Qaj", por nuk këndohet nga Xeni (Shkelzen Jetishi).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xeni (Shkelzen Jetishi):


Komente 0