Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xeni (Shkelzen Jetishi) - O Kandil Kandil Garipi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  16

O kandil kandil garipii..qka ke ti qe spo ban driit x2
o shum sefan e do ta bajm na sonte..sa tna qel e lumja driit x2

o jorgan.jorgan i ngusht e..gjith vija vijaa x2
o qysh smi mlove lala sa ke nata shpattlat e mija x2

dashnin tande kurr se haroj..deri sa t jem gjall..x2
oo dhe ne vorr e un kur do te mloheem..
per ty do tme vjen mall x2


Ky tekst u dërgua nga Abbygjakov

Xeni (Shkelzen Jetishi) - O Kandil Kandil Garipi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "O Kandil Kandil Garipi".
3. Video është e këngës "O Kandil Kandil Garipi", por nuk këndohet nga Xeni (Shkelzen Jetishi).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xeni (Shkelzen Jetishi):


Komente 0