Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xeni (Shkelzen Jetishi) - Ani Moj Shqipni Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Ani moj shqipni mos thuj o marrova
se djemt e tu hala janë gjalle
o ne kam jane qu krejt kosova e bejne luft ball per ball
more Ishiun vitetet ma te veshtira more viti 1910
o kur në kosovë ra ersira
dojn me zhduk qdo bim mbi dhe
more se ne prishtinë aty o pikspari
more krisi topi o me tuhi
o aty gjaku i shqiptarit ra në tok me bi përsëri


Ky tekst u dërgua nga naser ameti

Xeni (Shkelzen Jetishi) - Ani Moj Shqipni
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ani Moj Shqipni".
3. Video është e këngës "Ani Moj Shqipni", por nuk këndohet nga Xeni (Shkelzen Jetishi).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xeni (Shkelzen Jetishi):


Komente 0