TEKSTESHQIP

Xeni
Ah Sikur Ta Di
Lyrics

Nuk di te fitosh ti shpirt nje zemer
Zemer pa ty jam
Nuk di te rrembesh ti shprit nje puthje
Puthja jote sjam
Nuk di te jetosh ti shpirt per vete
fjalet nuk te lan
Nuk di te kerkosh ti shpirt nje falje
Dhe pse un ste fal

2x Ah sikur ta di se vetem jam
Ah dua te shkoj arsy nuk kam
Ty nuk te dua vajz se jet me ty nuk kam
Do vij vetem pa ty se te kam xhan

Nuk di te fitosh ti shpirt nje zemer
Zemer pa ty jam
Nuk di te rrembesh ti shprit nje puthje
Puthja jote sjam
Nuk di te jetosh ti shpirt per vete
fjalet nuk te lan
Nuk di te kerkosh ti shpirt nje falje
Dhe pse un ste fal

2x Ah sikur ta di se vetem jam
Ah dua te shkoj arsy nuk kam
Ty nuk te dua vajz se jet me ty nuk kam
Do vij vetem pa ty se te kam xhan

DËRGOI: