TEKSTESHQIP

Xeni (Shkelzen Jetishi)
Malli
Lyrics

oooo kushtrohet valaaaa o permbi zall me vjen nje kang e permalluar te pash moj zaaan te pash me maalll dhe me shpirt te llahtaruar
ooo e lart ne qiell shiqimin n`greh gjith vet i dyte o vet e dyte perseri syte me bine perdhe (gjithmone per ty me pikojne syte)x2

DËRGOI: