TEKSTESHQIP

Xeni (Shkelzen Jetishi)
Mori Lulja E Malit
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mori Lulja E Malit" kënduar nga Xeni (Shkelzen Jetishi).
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Ky tekst është kërkuar {{ reqnumber }} herë gjatë kësaj jave.