TEKSTESHQIP

Shkelzen Jetishin
Ka Një Mot E Gjysëm Viti
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ka Një Mot E Gjysëm Viti" kënduar nga Shkelzen Jetishin.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.