Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhafer Ahmetaj - Hajde Rrokni Vallen Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Qoshem Qosh sokaktut kerret jan renit, dil moj nan te dera se krushit ja hyn kshyr kerrin e nuses quysh e kemi ujdis plot lula kurdela e kemi solis, hajde
Ref2x
rrokni valle e bojna lume kcejna me tupan festojm me flamur, bum e bum bajn defat qikat po na knojn, qka po na bojn kerrav me shuplaka i mshojn hajde lum shofera kerrat per me i nis ngutu po thot baba se miku sna prit,
Ref2x
hajde rrokni vallen ebojna lumee kcejan me tupan festojm me flamur, vetem 5minuta oo sna kan mbet ma shum dhandrri kshyr sahatin e po ban lum kokan mbledh shoqnia e po bajn mahi luj e bojn hajgare me dhandrin e ri
hajde rrokni vallen e bojna lume kcejna me tupan festojm me flamur po na bin sfirenat nusja paska ardh lum baba lum nana kshyrne sa e bardh dhandrri dhe nusja si lule me flet luni teze bia qysh ja kem adet
Ref2
hade rrokni vallen e bojna lum kcejna me tupan e festoj me flamur....


Ky tekst u dërgua nga Ardian Rexhaj


Nuk kemi video për këtë këngë.
Xhafer Ahmetaj - Hajde Rrokni Vallen
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde Rrokni Vallen".
3. Video është e këngës "Hajde Rrokni Vallen", por nuk këndohet nga Xhafer Ahmetaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xhafer Ahmetaj:


Komente 0