Më mbaj mend (për 1 muaj)


Xhafer Ahmetaj - Besim Ndreca

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Besim Ndreca".
3. Video është e këngës "Besim Ndreca", por nuk këndohet nga Xhafer Ahmetaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Xhafer Ahmetaj - Besim Ndreca  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

19/12/2013

2013-12-19T03:32:08+00:00Oooo n Suharek oh na u ka bo nomi
thon se u ngjall oh Sali Shabani
besa bes oh nat Maqitev
trima t mdhaj oh gjithmon kan le
qe i rriti vet o ky dhe
kah-pedana oh gjithmon kan pre-jeee

Ooooo-oh trimni boni eh pushk qiti
Kombit ton ouh ftyren o-ja zdriti
ish ky trim ohh nga Malsia
ku e ka oh folen trimnîîa
ku jan rrit oh burra me zââ
qeh gjithmohn oh jan prêêh me shka-ehh

Oooo-oh naqellnik ouh shka du meet thôôn
joo shqiptart kurr skan paas zakoon
armt e mubushne pa gjak mei dhaan
naqellnik eeh môr tuu nxift jeetaa
se jep armen e Besim Ndrecaa
per pa u kall flââk Sûhăărêêka

Ooooh nxurr alltin ouh ja ka qiit timin
nven e vrau oh qat shka katiliin
shokt e tij naa jan o tmerru
a osht jet oh ni her me pshtu
ikshin vrap sei kapii tmerri
sikur pulat ooôh ngaa skifteeri

Ooooo-oh u bredh trimi eh shkoi ne shpi
pershendet-me gru eh me fmii
po u thot fmive oh lamtumir
ju u rritshit oh n kosov t lir
me dit t sodit met oh pa mu
por vetveten une kom pagu-eeh

Oooo-oh lamtumir ouh i tha Nanë Kosova
shum nket jet per ty u pervlova
n burxhe t rona rinin kalova
eh man fund oh per ty luftova
Lamtumir mooj Suhareek
zullumqarin une jav kom hjekeee

Lamtumir moj Suhareek
Oooo-oh zullumqarin ouh jav kom hjeee-keeee


Më Shumë Këngë Nga Xhafer Ahmetaj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet